LaMetric Time (2.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Text
et: Tekst

en: Send
et: Saada

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Local
et: Kohalik

en: IP address
et: IP-aadress
