LaMetric Time (2.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Send
eu: Bidali

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Local
eu: Lokala

en: IP address
eu: IP helbideak
