LaMetric Time (2.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Send
fi: Lähetä

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Application
fi: Sovellus

en: Local
fi: Paikallinen

en: IP address
fi: IP osoite
