LaMetric Time (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: IP address
hy: IP հասցե
