LaMetric Time (2.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Text
jv: Teks

en: Send
jv: Kirim

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: IP address
jv: Alamat IP
