LaMetric Time (2.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Send
th: ส่ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: IP address
th: ที่อยู IP
