LaMetric Time (2.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Text
gu: લખાણ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય

en: IP address
gu: IP સરનામું
