LaMetric Time (2.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Text
is: Texti

en: Send
is: Senda

en: IP address
is: IP vistfang
