LaMetric Time (2.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP
