LaMetric Time (2.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Text
ku: دەق

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
