LaMetric Time (2.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
