LaMetric Time (2.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Test
pt: Testar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Text
pt: Texto

en: Send
pt: Enviar

en: here
pt: aqui

en: Other
pt: Outro

en: API key
pt: Chave API

en: Application
pt: Pedido

en: IP address
pt: Endereço de IP
