LaMetric Time (2.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Send
sk: Odoslať

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: API key
sk: API kľúč

en: Local
sk: Lokálny

en: IP address
sk: IP adresa
