LaMetric Time (2.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Text
sl: Besedilo

en: Send
sl: Pošlji

en: IP address
sl: IP naslovi
