LaMetric Time (2.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër
