LaMetric Time (2.0.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
