LaMetric Time (2.0.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Test
es: Prueba

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Text
es: Texto

en: Send
es: Enviar

en: here
es: aquí

en: Other
es: Otro(s)

en: API key
es: Clave del API

en: Application
es: Aplicación

en: IP address
es: Direccion(es) IP
