LaMetric Time (2.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Other
my: အခြား

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
