LaMetric Time (2.0.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Send
ro: Trimite

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: API key
ro: Cheia API

en: IP address
ro: Adresă IP
