LaMetric Time (3.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Send
cy: Anfon

en: Other
cy: Arall
