LaMetric Time (3.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Text
he: טקסט

en: Send
he: שלח

en: Other
he: אחר

en: Local
he: מקומי

en: IP address
he: כתובת IP
