LaMetric Time (3.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
