LaMetric Time (3.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Send
oc: Mandar

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: API key
oc: Clau API

en: Local
oc: Locale

en: IP address
oc: Adreça IP
