LaMetric Time (3.0.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Text
vi: Văn bản

en: Send
vi: Gửi

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác

en: API key
vi: khóa API

en: Application
vi: Ứng dụng

en: Local
vi: Cục bộ

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: Connection
vi: Kết nối
