Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Images
ur: تصاویر

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Links
ur: لنکس

en: Image
ur: تصویر

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Maximum length
ur: حد لمبائی
