Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Anchor
ar: المرساة

en: Display
ar: العرض

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Clone
ar: استنساخ

en: Close
ar: إغلاق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: About
ar: حول

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
