Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Images
lv: Attēli

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Add
lv: Pievienot

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Theme
lv: Tēma

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Up
lv: Augoša

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Clone
lv: Klonēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Close
lv: Aizvērt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Customize
lv: Pielāgot

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
