Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
