Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Images
fi: Kuvat

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Add
fi: Lisää

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Display
fi: Näyttö

en: Theme
fi: Teema

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Up
fi: Ylös

en: Class
fi: Luokka

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Down
fi: Alas

en: Close
fi: Sulje

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Clean
fi: Siistitty

en: About
fi: Tietoja

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
