Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
