Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Anchor
az: Lövbər

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Up
az: Yuxarı

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Close
az: Bağlı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Customize
az: Özəl

en: About
az: Haqqında

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
