Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Images
bn: ছবি

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: About
bn: সম্পর্কে
