Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Images
el: Εικόνες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Add
el: Προσθήκη

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Theme
el: Θέμα

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Up
el: Επάνω

en: Class
el: Κλάση

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Down
el: Κάτω

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: About
el: Περί

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
