Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Up
hy: Վերև

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Left
hy: Ձախ

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
