Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
