Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Height
el: Ύψος

en: System
el: Σύστημα

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Skin
el: Θέμα

en: About
el: Περί

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Uses
el: Χρήσεις
