Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Go
cs: Přejít

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Height
cs: Výška

en: System
cs: Systém

en: Show
cs: Ukázat

en: Languages
cs: Jazyky

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: About
cs: Popis

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Uses
cs: Použití
