Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: System
ug: سېستىما

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Languages
ug: تىل

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
