Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Go
ca: Vés-hi

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Height
ca: Alçada

en: System
ca: Sistema

en: Role
ca: Rol

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Show
ca: Mostra

en: Languages
ca: Llengües

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Language icons settings
ca: Configuració de les icones de llengua

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Skin
ca: Aparença

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: About
ca: Detalls

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Uses
ca: Usos

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to <em>URL</em> or <em>Session</em>.
ca: Aquest bloc es mostra només si <a href="@languages">hi ha, almenys, dues llengües habilitades</a> i <a href="@configuration">la negociació de la llengua</a> està fixada a <em>URL</em> o <em>Sessió</em>.

en: Language Code
ca: Codi de llengua
