Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Go
he: קדימה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Height
he: גובה

en: System
he: מערכת

en: Role
he: תפקיד

en: Show
he: הצג

en: Languages
he: שפות

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Skin
he: עיצוב

en: About
he: אודות

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Uses
he: שימושים
