Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Go
fi: Mene

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Height
fi: Korkeus

en: System
fi: Järjestelmä

en: Role
fi: Rooli

en: Show
fi: Näytä

en: Languages
fi: Kielet

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Fade in
fi: Häivennä

en: Language icons settings
fi: Kielikuvakkeiden asetukset

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: About
fi: Tietoja

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Click
fi: Klikkaus

en: Uses
fi: Käyttää

en: Slide down
fi: Liu'uta alas

en: Language switcher dropdown settings
fi: Kielenvalinta-alasvetovalikon asetukset

en: Width of dropdown element
fi: Alasvetoelementin leveys

en: Animation style for dropdown
fi: Alasvetovalikon animointi

en: Provides a dropdown select to switch between available languages.
fi: Tarjoaa alasvetovalikon jonka avulla voi vaihtaa kieliversiosta toiseen.

en: Show all enabled languages
fi: Näytä kaikki käytössäolevat kielet

en: Show all languages in the switcher no matter if there is a translation for the node or not. For languages without translation the switcher will redirect to homepage.
fi: Näytä kaikki kielet kielivalitsimessa huolimatta siitä, onko solmulle käännöstä tai ei. Kielet joille ei ole käännöstä ohjautuvat etusivulle.

en: Language Code
fi: Kielikoodi
