Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Height
az: Hündürlüyü

en: System
az: Sistem

en: Role
az: Rollar

en: Show
az: Göstər

en: Languages
az: Dillər

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Uses
az: İstifadə edir
