Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Go
eu: Joan

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Height
eu: Altuera

en: System
eu: Sistema

en: Role
eu: Rol

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Show
eu: Erakutsi

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Click
eu: Klik

en: Uses
eu: Erabilerak
