Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Go
fr: Allez

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Height
fr: Hauteur

en: System
fr: Système

en: Role
fr: Rôle

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Show
fr: Afficher

en: Languages
fr: Langues

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Fade in
fr: Fondu (<em>fade in</em>)

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Skin
fr: Habillage

en: Rounded corners
fr: Coins arrondis

en: About
fr: À propos

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Click
fr: Clic

en: Uses
fr: Utilisations

en: Slide down
fr: Glisser vers le bas

en: Show all enabled languages
fr: Afficher toutes les langues activées

en: Language Code
fr: Code de la langue
