Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Role
gu: હોદો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
