Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Go
it: Vai

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Height
it: Altezza

en: System
it: Sistema

en: Role
it: Ruolo

en: Show
it: Mostra

en: Languages
it: Lingue

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Skin
it: Tema grafico

en: About
it: Informazioni

en: Display format
it: Formato di visualizzazione

en: Uses
it: Usa
