Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
