Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Height
te: ఎత్తు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Role
te: పాత్ర

en: Show
te: చూపించు

en: Languages
te: భాషలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
