Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Go
af: Gaan

en: System
af: Stelsel

en: Role
af: Rol

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Show
af: Vertoon

en: Languages
af: Tale

en: Language code
af: Taalkode
