Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Go
no: Utfør

en: Before
no: Før

en: After
no: Etter

en: Height
no: Høyde

en: Role
no: Rolle

en: Show
no: Vis

en: Languages
no: Språk

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Language code
no: Språkkode

en: About
no: Om

en: Display format
no: Skjermbildeformat

en: Click
no: Klikk

en: Uses
no: Bruker

en: Language Code
no: Språkkode
